English Latviski По-русски

PAR UZŅĒMUMU

SIA "APV Polimērs" dibināta 1992. gadā, un kopš tā laika strauji attīstās, ieņemot vienu no vadošajām pozīcijām plastmasas kastu ražošanā Baltijas valstīs.

Uzņēmuma "APV Polimērs" ražotās plastmasas kastes var izmantot pārtikas un nepārtikas produktu iesaiņošanai, uzglabāšanai un transportēšanai. Visa uzņēmuma produkcija tiek ražota no augstas kvalitātes HDPE materiāla. Pārtikas rūpniecībā izmantojamām kastēm tiek izsniegta ražotāja atbilstības deklarācija, kas apliecina plastmasas kastu atbilstību pārtikas iepakojuma standartiem.

Uzņēmums "APV Polimērs" piedāvā saviem pircējiem plastmasas izstrādājumus plašā sortimentā,  paredzētus pārtikas un nepārtikas produktiem. Strauji augošs uzņēmums šobrīd meklē jaunas iespējas, jaunus virzienus ceļā pie drošiem partneriem, stiprinot savas pozīcijas jau aptvertajā tirgū.

Uzņēmuma galvenie produkti ir plastmasas kastes, paletes un konteineri. Visām paletēm ir Eiropas standartizēti izmēri. Ir pieejamas dažādu izmēru kastes. Nosacīti kastes tiek iedalītas 7 grupās:

1. Dārzeņiem un augļiem

2. Gaļai un gaļas izstrādājumiem

3. Piena produktiem

4. Ogām un sēnēm

5. Zivju produktiem

6. Maizes un konditorejas izstrādājumiem

7. Tehniskiem izstrādājumiem u.c.

Piedāvājam izgatavot dažāda veida plastmasas izstrādājumus, kuru svars nepārsniedz 180 gramus. Strādājam gan ar pasūtītāju, gan ar  pašu izgatavotām presformām.

                  JAUNUMS!

Piedāvājam jauna tipa plastmasas kasti (Nr. 63) pārtikas, nepārtikas produktu transportēšanai un uzglabāšanai.

  • izmēri 600x400x320mm
  • tilpums - 56L
  • svars - 2.7kg

Ir pieejama jauna maizes kaste (Nr.90) ar slēgtām sānu malām. Izmēri 600x400x150 mm, tilpums 26l.

 

Iepērkam lauztas, nolietotas, nederīgas plastmasas kastes! Mainam vecās kastes uz jaunām par īpaši izdevīgām cenām!

 

 

SIA “APV POLIMĒRS“
Tālr. + 371 67602154
Mob. tālr. + 371 26521276

e-pasts: info@polimers.lv