Mēs piedāvājam Jūsu produkcijas marķēšanu ar karstspiedes metodi, uzlīmēm ar svītrkodiem un RFID tagiem.

Marķēšana ir lielisks veids kā izcelt savu produkciju veikalu plauktos, ievest īpašu “odziņu” produkcijas noformēšanā. Turklāt, marķētās kastes retāk tiek sajauktas ar svešām kastēm, tādēļ tās biežāk nonāk atpakaļ Jūsu rokās.

Uzlīmes ar RFID tagiem vai svītrkodiem atvieglo iekšējo loģistiku visos ražošanas posmos. Pateicoties šīm uzlīmēm un speciālām iekārtām, Jūs ātri un ērti varēsiet uzzināt, kur tagad atrodas jebkura nepieciešamā kaste ar attiecīgo produkciju.

APV Polimērs piedāvā savus pakalpojumus plastmasu spiedliešanas jomā. Mēs esam gatavi palīdzēt Jums izgatavot jaunas presformas vai izmantot tās, kuras jau ir Jūsu īpašumā. Plašs iekārtu klāsts ļauj mums izgatavot dažāda izmēra un masas detaļas. Sazinieties ar mums un mēs noteikti atradīsim labāko risinājumu Jūsu vajadzībām.

Tagad mēs piedāvājam arī paku un palešu piegādi uz jebkuru Eiropas valsti. Nav svarīgi vai Jūs pasūtījāt vienu kasti, vai tūkstoti – mēs nogādāsim tās Jums ērtākajā vietā. Precīzas cenas jautājiet mūsu komandai